Hradozámecká noc

Hlavní stránka Aktuality Hradozámecká noc

pátek 19. srpna 2016

Hradozámecká noc Sobota 27. srpna 2016 od 20.00 do 24.00 hodin
Poslední prázdninovou sobotu propukne již sedmá Hradozámecká noc. Ve večerních a nočních hodinách otevřou své brány návštěvníkům hrady, zámky a další památky s netradičními programy a výjimečnou atmosférou. Zámek Kunín bude u toho !


Hradozámecká noc na zámku Kunín
od 20.00 do 24.00 hodin

Večerní a noční prohlídky zámku:

Čas prohlídek: 20.00 (obsazeno), 20.30 (obsazeno), 21.00 (obsazeno), 21.30 (obsazeno), 22.00 (obsazeno), 22.30 (obsazeno), 23.00 (obsazeno), 23.30 hodin.

Na večerní a noční prohlídky zámku a také na představení pohádky doporučujeme rezervace předem na kunin@muzeumnj.cz nebo na tel. 556 749 420. Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout nejpozději 30 minut před konáním příslušné prohlídky a představení.

Netradiční prohlídky pokojů s dětskými průvodci, kteří tentokráte vystřídají dospělé průvodce a přijetí samotnou hraběnkou Walburgou.

Vstupné: dospělí 100,- Kč, děti, studenti, senioři 60,- Kč, rodinné vstupné 200,- Kč

Černobílé štěstí. Pohádka v podání divadla Odřivous na zámecké půdě pod komíny ve 21.00 hodin.

Pohádka na kunínské zámecké půdě pod neobvyklými a fantaskními komíny slibuje být tajuplnou a strašidelnou podívanou. Je to však milá a  humorná pohádka, plná hudby, zkrátka má šmrnc a malí i velcí diváci se dobře baví. Zřejmě nejvýraznějšími postavami jsou čerti. Víly jsou naivní bytosti, které se neustále všemu diví a všeho se bojí. Mezi nimi vyniká cynická a škodolibá víla Agáta, která je naprosto odlišná.

Kouzelné je setkání dvou hlavních hrdinů – čerta Bonifáce a víly Justýny. Jejich zamilované scény jsou dojemné a milé svou naivitou, kterou dokázali herci věrohodně vykouzlit. V pohádce vystupují také dalších postavy – bludičky, lesník, královna víl.

A všechny také potkáte na večerních a nočních prohlídkách v pokojích zámku.

Vstupné na pohádku: dospělí 60,- Kč, děti 20,- Kč

Historický fotosalón v zámecké kuželně, strašidelná stezka odvahy zámeckým parkem, jízda na ponících, promítání pohádek, flétnové koncerty v kostele Povýšení svatého Kříže, historické tance a písně v podání žáků ZUŠ z Bílovce ve Velkém sále zámku...

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuality | Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Muzejní zajímavosti!

Městské opevnění a boje o NJGalerie osobností města Nového JičínaMehofferLev oděný v purpuruMuž tisíce trikůHrad a panství Starý Jičín
Propagační tiskovinaTramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

Jak k nám?

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

© 2013-2018, Muzeum Novojičínska (v2)