Letní kurs interpretace staré hudby

Hlavní stránka Aktuality Letní kurs interpretace staré hudby

pondělí 21. července 2014

Letní kurs interpretace staré hudby Čtvrtek 28. až neděle 31. srpna 2014
Letní kurs interpretace staré hudby rozezní barokní zámek v Kuníně starou, převážně barokní hudbou.

A to v míře nebývalé. Ve dnech 28. až 31. srpna si zde dají dostaveníčko přátelé zámku, špičkoví evropští interpreti staré hudby s profesionály, studenty a zájemci o zdokonalení v poučené interpretace hudby. Vyučovat se bude ve všech možných evropských jazycích.

Na co se mohou těšit návštěvníci zámku ? Především na neobvyklé prohlídky zámku. Vždyť třídy budou pracovat v pokojích zámku a návštěvníky přivítají vždy malou ukázkou zkoušených skladeb. A pak také na veřejný úvodní koncert lektorů ve čtvrtek 28. srpna a závěrečný koncert účastníků v neděli 31. srpna ve Velkém sále zámku.

A kdo a v jakých třídách bude na zámku vyučovat ?
Laila Cathleen Neuman (NL) — zpěv, barokní gestika. Vyučovací jazyky: EN, DE, NL, (FR).

Maria Christina Cleary (IE/IT). Vyučovací jazyky: EN, DE, NL, ES, IT, FR, PT.

Davide Monti (IT) - improvizace housle. Vyučovací jazyky: EN, FR, IT, (ES).

Marc Hervieux (FR) - zobcová flétna. Vyučovací jazyky: FR, DE, (EN), (SP).

Jan Kvapil (CZ) - zobcová flétna. Vyučovací jazyky: CS, EN, (DE), (FR).

Marta Kratochvílová (CZ) - traverso. Vyučovací jazyky: CS, FR, (DE), (EN).

Jan Čižmář (CZ) - loutna. Vyučovací jazyky: CS, EN, PL, DE, (FR).

Profily lektorů a další podrobnosti o letním kursu najdete zde:

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému