Městská památková rezervace Nový Jičín

Hlavní stránka Aktuality Městská památková rezervace Nový Jičín

pondělí 15. října 2018

Městská památková rezervace Nový Jičín Město Nový Jičín ve spolupráci s Muzeem Novojičínska připravilo v říjnu 2018 novou obrazovou tiskovinu mapující vznik městské památkové rezervace a pohledy do jejich uličních částí.

Součástí je rovněž i výběr nejlepších fotografických záběrů očima jeho obyvatel. Autorem je Radek Polách, grafickou část připravil Milan Matouš. Pro ukázku jsme pro vás připravili výběr několika stránek.

Autor: Radek Polách Sekce: Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Fotografie k článku

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018