Slavnost města Nový Jičín

Hlavní stránka Aktuality Slavnost města Nový Jičín

pondělí 26. srpna 2019

Slavnost města Nový Jičín Stejně jako každý rok se i letos Muzeum Novojičínska, p. o. podílí na programu slavnosti města Nový Jičín.

Přijďte navštívit stálé expozice i nové výstavy do Žerotínského zámku zdarma, pobavit se můžete i na dvou nádvořích, kde je připraven bohatý program pro děti. Na hlavním pódiu na Masarykově náměstí proběhne křest naší nové knihy TONAK. Pro milovníky novojičínské historie jsme si připravili výstavu NOVÝ JIČÍN MĚSTO KOMÍNŮ, která bude k vidění na Staré Poště, nebo komentované prohlídky HOTELU PRAHA.

Sekce: Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019