SOUTĚŽ O NEJVYDAŘENĚJŠÍ MAŘENU 2015

Hlavní stránka Aktuality SOUTĚŽ O NEJVYDAŘENĚJŠÍ MAŘENU 2015

úterý 7. dubna 2015

SOUTĚŽ O NEJVYDAŘENĚJŠÍ MAŘENU 2015 Vyhodnocení soutěže zde:

Vyhlášení vítězů soutěže o nejvydařenější Mařenu

Vážení přátelé, pedagogové, milí žáci,

děkujeme všem, kteří se zapojili do soutěže a hlasovali o „nejvydařenější“ Mařenu. Do hlasování se zapojily téměř všechny třídní kolektivy. Jejich příbuzní, kamarádi a známí svým hlasem podpořili jejich snahu a nápaditost. Fotografie všech 35 Mařen byly od 7. 4. do 10. 4. 2015 zveřejněny na našich webových stránkách: http://www.muzeumnj.cz/aktuality/hlasovani-o-nejvydarenejsi-marenu-2015.html. Po sečtení všech hlasů vyhlašujeme první tři vítězné kolektivy. Jelikož byl rozdíl hlasů velice těsný, rozhodli jsme se pro udělení ceny všem třem prvním místům. Samozřejmě budou ceny odstupňovány dle umístění.

1. místo – Mařena č. 3 získává ZŠ Tyršova – 1. A - počet hlasů: 41 / cena: edukační program dle výběru z naší nabídky a „sladká Mařena“

2. místo – Mařena č. 29 získává ZŠ Komenského 68 – 2. B – počet hlasů: 37 / cena: edukační program dle výběru z naší nabídky a košíček sladkostí

3. místo – Mařena č. 10 získává Mateřská školka Rybí – počet hlasů: 36 / cena: edukační program dle výběru z naší nabídky a tradiční velikonoční perníčky

Vítězům gratulujeme! Sladkou odměnu si můžete vyzvednout kdykoliv na pokladně Muzea Novojičínska od 16. 4. 2015 a edukační program dle výběru z naší nabídky si můžete objednat u Mgr. Evy Sulovské emailem eva.sulovska@muzeumnj.cz nebo telefonicky 556 701 156. Děkujeme všem za účast a těšíme se na Vás u dalších edukačních programů.

Mgr. Eva Sulovská
muzejní pedagog