Výstava klobouků zaznamenala rekordní návštěvnost!!!

Hlavní stránka Aktuality Výstava klobouků zaznamenala rekordní návštěvnost!!!

pátek 3. října 2014

Výstava klobouků zaznamenala rekordní návštěvnost!!! --- 101.035 platících návštěvníků ---

Výstava klobouků a pokrývek hlavy, kterou uspořádalo Muzeum Novojičínska, p.o. ve spolupráci s Ľubovnianským múzeem na hradě ve Starej Ľubovňi pod názvem "Dámy a páni, držte si klobúky!" zaznamenala rekordní návštěvnost. Výstavu od 27. dubna do 30 září roku 2014 navštívilo celkem 101.035 platících návštěvníků!!! První zastávka nové putovní výstavy, kterou připravilo novojičínské muzeum, nastavila vysokou laťku pro další pokračování. V roce 2015 bude výstava pokračovat na dalších místech v Bruntále, v Košicích a Martině na Slovensku, na řadu následně přijdou i polské Kielce a město Zlín.
Více o výstavě najdete v našem archivu:

Autor: Radek Polách Sekce: Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému