ZE ZÁMKU ŽIVĚ NA ČT

Hlavní stránka Aktuality ZE ZÁMKU ŽIVĚ NA ČT

středa 3. června 2015

ZE ZÁMKU ŽIVĚ NA ČT V neděli 31. května vysílala ze zámku Česká televize živě do Studia 6 Víkend na Čt 24. Dětští průvodci, úplní nováčci se před začátkem prohlídek a příjezdem televizního štábu třásli strachy, ale vše zvládli na výbornou. Velké poděkování všem dětem, které prováděly, dospělým Hance Šmídové, Radce Pleškové a Gabči Horákové za vynikající přípravu dětí !

Evička a Verča proztadily, co je na provádění nejtěžší, Josífek zvládl skvěle roli malého Františka Palackého a Kristýnka vysekla bravurně dlouhé jméno hraběnky Walburgy. Nakonec se děti s reportérkou Ivou Piskalovou na záběry podívaly v televizní kameře a všichni se dobře bavili.

Na reportáž se můžete podívat zde:

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému