Žerotínský zámek v Novém Jičíně

Hlavní stránka Aktuality Žerotínský zámek v Novém Jičíně

čtvrtek 14. prosince 2017

Žerotínský zámek v Novém Jičíně V prosinci 2017 byla u příležitosti 130. výročí založení Městského muzea v Novém Jičíně vydána publikace věnovaná sídle jeho současného pokračovatele - Muzea Novojičínska, příspěvkové organizace.

Slavnostní křest proběhne 26. 12. 2017 v Trámovém sále Žerotínského zámku v Novém Jičíně u příležitosti tradičního Štěpánského koncertu Komorního orchestru P. J. Vejvanovského. Na koncertě zaznějí skladby těchto autorů: P. J. Vejvanovský, A. Corelli, P. A. Locatelli, F. X. Brixi a dalších. Jako host vystoupí Oldřich Both - zpěv. Akci organizuje Beskydské divadlo ve spolupráci s Muzeem Novojičínska, příspěvkovou organizací.

Odkaz na stránky Beskydského divadla >>ZDE<<

Autor: Radek Polách Sekce: Aktuality | Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018