Pracovní příležitosti

Hlavní stránka Kariéra

Pracovní příležitosti:

Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

Správce informačních a komunikačních technologií, provozní elektrikář

Základní pracoviště:

Žerotínský zámek v Novém Jičíně, 28. října 51/12, 741 11 Nový Jičín

Náplň práce:

- zajišťování správy systému výpočetní techniky
- zajišťování bezpečnosti dat a systémů EZS, EPS a CCTV
- výstavba, administrace a zajišťování provozu sítí LAN
- navrhování a optimalizace databází včetně jejich ochrany a údržby (prodej vstupenek a zboží, evidence sbírek,...)
- příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce
- opravy a údržba elektrické instalace v objektech nebo elektrických zařízení včetně odzkoušení a funkce v rámci silnoproudu a slaboproudu

Požadavky:

- středoškolské s výučním listem, maturitou a dlouhodobou praxí
- zkoušky dle vyhlášky ČÚBP č.50/78 Sb. §14 o odborné způsobilosti pracovníků v elektrotechnice
- znalost čtení výkresové dokumentace slaboproudu a silnoproudu
- znalost a praxe v obsluze a údržbě EZS, EPS a CCTV
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- schopnost samostatné i týmové tvůrčí činnosti
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, pečlivost, pracovní nasazení, ochota učit se novému, vstřícnost
- znalost problematiky veřejných zakázek předností
- práce s PC, sítěmi LAN na vyšší uživatelské úrovni
- trestní, občanská a morální bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita

Pracovní doba:

40 hodin/týden

Platové zařazení:

Podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Nástup:

dle dohody

Písemnou žádost se strukturovaným životopisem a kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání je nutné doručit nejpozději do čtvrtku 22. 8. 2019 na adresu: Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace, 28. října 51/12, 741 11   Nový Jičín; nebo na e-mail: sekretariat@muzeumnj.cz.

Přílohy přihlášky se uchazečům nevrací, je možné si je osobně vyzvednout do 30 dnů po obdržení vyrozumění o výsledku výběrového řízení. Nevyzvednuté přílohy přihlášky budou skartovány. Termín osobních rozhovorů s vybranými uchazeči a časový harmonogram budou uvedeny v elektronické pozvánce nebo oznámeny telefonicky. Ostatní uchazeči budou vyrozuměni o výsledku po ukončení výběrového řízení e-mailem.

Muzejní zajímavosti!

Městské opevnění a boje o NJGalerie osobností města Nového JičínaMehofferLev oděný v purpuruMuž tisíce trikůHrad a panství Starý Jičín
Propagační tiskovinaTramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

Jak k nám?

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019