Knihy z piaristické knihovny III.

Hlavní stránka Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře Aktuální akce Knihy z piaristické knihovny III.

středa 1. října 2014

Knihy z piaristické knihovny III. Došlo ke změně termínu pořadu Knihy z piaristické knihovny III. z 17. října na pátek 24. října v 17.00 hod.

Došlo ke změně termínu pořadu Knihy z piaristické knihovny III. z 17. října na pátek 24. října v 17.00 hod.
V hodinovém pořadu zazní čtené ukázky z vybraných historických knih z takzvané Piaristické knihovny z Příbora.

Zajímavostí pro návštěvníky bude možnost nahlédnutí do připraveného depozitárního systému, ve kterém bude vzácná knihovna uložena.

(Přednáškový sál muzea)

Vstupné 15,- Kč .

Autor: Monika Chromečková Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému