Pořad pro školy "Vánoce za starých časů"

Hlavní stránka Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře Aktuální akce Pořad pro školy "Vánoce za starých časů"

pátek 6. prosince 2019

Pořad pro školy "Vánoce za starých časů" 3. 12. - 19. 12. 2019

V muzeu právě probíhá interaktivní program pro objednané základní a mateřské školy tematicky zaměřený na období Vánoc. Komponovaný pořad se věnuje vánočnímu a zimnímu času. Vyprávění o tradicích a životě nejen dospělých, ale zejména dětí během zimního období v minulosti, je doplněno praktickými ukázkami (s možností vyzkoušet si) tradiční činnosti spjaté s tímto časem.

Fotografie Petra Vidomusová

Za pečivo děkujeme Pekárně Lomná, spol. s.r.o. http://www.lomna.cz/

Autor: Monika Chromečková Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020