Hlavní stránka Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře Aktuální akce Příborská mariánská pouť: Dílna tradičních technologií „Papír z rostlinných vláken a historický inkoust ze sazí i hálky žlabatky dubové“

čtvrtek 23. srpna 2018

Příborská mariánská pouť: Dílna tradičních technologií „Papír z rostlinných vláken a historický inkoust ze sazí i hálky žlabatky dubové“ neděle 9. září 2018; 9.00- 16. 00 hod.

Příborská mariánská pouť: Dílna tradičních technologií
„Papír z rostlinných vláken a historický inkoust ze sazí i hálky žlabatky dubové.“

Praktické ukázky vybrané tradiční rukodělné výroby spojené s možností vyzkoušení.

Snížené vstupné: 15,- Kč

U příležitosti Příborské mariánské pouti muzeum otevřeno mimo běžnou otevírací dobu od 9.00 do 16.00 hod.

Výstava:

Autor: Monika Chromečková Sekce: Aktuality | Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

ff