Vyhlášení výsledků soutěže: MUZEUM OČIMA DĚTÍ

Hlavní stránka Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře Aktuální akce Vyhlášení výsledků soutěže: MUZEUM OČIMA DĚTÍ

středa 24. května 2017

Vyhlášení výsledků soutěže: MUZEUM OČIMA DĚTÍ Výstava výtvarných prací žáků příborských mateřských a základních škol pořádaná k 105. výročí existence muzea

Pro oceněné připravujeme slavnostní předání diplomů i věcných cen, které se uskuteční v pátek 9. června 2017 v 16. 30 hod. v prostorách příborského muzea.

Cenu ředitelky Muzea Novojičínska získala: ANEŽKA RUČKOVÁ, MŠ Frenštátská, Příbor.

Cenu místostarostky města Příbora získala: ADÉLA DURAJOVÁ, 4. A ZŠ Npor. Loma, Příbor.

Cena autora ocenění Jaromíra Kostelníka získala: IRENA LIBIŠOVÁ, 2. A ZŠ Jičínská, Příbor.

Česné uznání získali:

NIKOLAS STRNAD, 3. B ZŠ Jičínská, Příbor.

TOMÁŠ SMOLÍK, 3. B ZŠ Jičínská, Příbor.

VÁCLAV HŮLA, 3. B ZŠ Jičínská, Příbor.

ANTONÍN GROHMANN, 3. B ZŠ Jičínská, Příbor.

DOMINIK KAVAN, 3. B ZŠ Jičínská, Příbor.

TEREZA SVOBODOVÁ, MŠ Švermova Příbor.

PŘEDŠKOLÁCI Z MŠ PIONÝRŮ PŘÍBOR.

VIKTOR HALAMÍČEK, 2. B ZŠ Npor. Loma, Příbor.

Ceny budou předávat: ředitelka Muzea Novojičínska PhDr. Sylva Dvořáčková; místostarostka města Příbora Ing. Dana Forišková, Ph.D.; autor cen Jaromír Kostelník a PhDr.Václav Michalička, Ph.D.

Na slavnostní předání se prosím dostavte 15 minut před zahájením. Tato akce je určena pro oceněné děti a jejich rodiče a zástupce mateřských a základních škol.

Gratulujeme vítězům!

Autor: Monika Chromečková Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému