VYROBENO V TATŘE, ALE TATROVKA TO NENÍ!

Hlavní stránka Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře Aktuální akce VYROBENO V TATŘE, ALE TATROVKA TO NENÍ!

úterý 19. září 2017

VYROBENO V TATŘE, ALE TATROVKA TO NENÍ! 8. listopadu 2017 - 2. června 2018
Lidská tvořivost je bezbřehá. Důkazem toho je obrovské množství rozmanitých výtvorů, které v minulosti procházely mimo oficiální plán výroby branami legendární továrny.

Muzeum Novojičínska, p.o., Vás srdečně zve, do Muzea a pamětní síně S. Freuda v Příboře na výstavu, která představuje významný kulturní jev spjatý s moderní lidovou kulturou. Výstava prezentuje rozsáhlý a rozmanitý soubor artefaktů zhotovených v pracovní době nezávisle na pracovních úkolech pro vlastní potřebu či pro určitý okruh přátel a známých. Tímto svébytným způsobem vznikaly jak praktické předměty potřebné v domácnosti, tak díla s estetickým posláním. Před zraky širší veřejnosti jsou většinou ukryty a pečlivě střeženy svými vlastníky. Výstava je jedinečnou příležitostí seznámit se s širokým spektrem těchto osobitých výrobků.

Výstavní sál Muzea v Příboře

Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 8. listopadu 2017 v 17.00 hod.

Pozvánka: /files/images/Muzeum-Pribor/pozv_web.jpg

Tisková zpráva: /files/files/PDF/TZ--Vyrobeno-v-Tatre%2C-ale-tatrovka-to-neni!.pdf

Fotografie z výstavy: /files/images/Muzeum-Pribor/tatra1.jpg  /files/images/Muzeum-Pribor/tatra2.jpg  /files/images/Muzeum-Pribor/tatra3.jpg

O VÝSTAVĚ V MÉDIÍCH:

Autor: Monika Chromečková Sekce: Aktuální akce | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému