Noc v muzeu 2018

Hlavní stránka Muzeum v Klimkovicích Aktuální akce Noc v muzeu 2018

čtvrtek 3. května 2018

Noc v muzeu 2018 v rámci Zámecké literární noci 15. 6. 2018 od 17,45 do 22,00 hodin


Přijďte nassát atmosféru konce 19. století a dobu kdy se rodila nová republika. Hudbou, divadlem, zajímavým autorským čtením nebo výstavou vás pořadatelé zavedou do prostředí secesních dam a pánů v kloboucích. S průvodcem navštívíte kapli v kostele Sv. Kateřiny a poslechnete si zajímavé vyprávění o hraběnce Noře Kinské – Wilczekové. Dáte si vídeňskou kávu a zákusek nebo ochutnáte víno z vinného sklípku a na závěr večera můžete se sklenkou v ruce zhlédnout film Jára Cimrman, ležící a spící. Je zde pro vás, milí návštěvníci, připraveno více překvapení. Stačí jen dojít.

V zámecké pobočce Muzea Novojičínska budou vystaveny pouze k této příležitosti originální klobouky významných československých státníků a politiků. Součástí výstavy „Klobouky na hlavách státníků ČSR“ bude také instalace muzejního fotokoutku - fotoateliéru, kde budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si klobouky zapůjčené z muzea i TONAKu NJ a vyfotografovat se v nich vlastními fotoaparáty.

 

Autor: Mgr. Hana Jabůrková Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Muzejní zajímavosti!

Městské opevnění a boje o NJGalerie osobností města Nového JičínaMehofferLev oděný v purpuruMuž tisíce trikůHrad a panství Starý Jičín
Propagační tiskovinaTramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

Jak k nám?

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

© 2013-2018, Muzeum Novojičínska