Dámou v každé době

Hlavní stránka Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm Aktuální akce Dámou v každé době

11. června 2017

Dámou v každé době Výstava módy 20. století. 29. června - 22. října 2017

Autorská výstava Muzea Novojičínska „Dámou v každé době“ přibližuje vývoj dámské módy 20. století, od secese po 90. léta. Několik desítek dámských šatů, kostýmů, večerních rób ze sbírek Muzea Novojičínska doplňují ukázky dobových doplňků - klobouků, kabelek, rukavic, obuvi a šperků. Vernisáž se koná ve čtvrtek 29. Června 2017 v 17 hodin ve výstavní síni muzea. V rámci vernisáže bude udělena cena Nadace JUDr. E. Parmy a B. Parmové za propagaci frenštátského regionu. Výstava potrvá do 22. října 2017.

Autor: Martin Trubač Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému