Konal se tradiční tříkrálový koncert

Hlavní stránka Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm Aktuální akce Konal se tradiční tříkrálový koncert

pondělí 9. ledna 2017

Konal se tradiční tříkrálový koncert V sobotu 7. ledna 2017 se konal tradiční tříkrálový koncert, který pořádá Muzejní a vlastivědná společnost Frenštát p. R. ve spolupráci s Muzeem Novojičínska.

V programu Od Ondřeje po Tři krále vystoupili členové Valašského souboru Radhošť z Rožnova p. R. Navzdory mrazivému počasí lavice kostela sv. Jana Křtitele zaplnila více než stovka návštěvníků. Ti, kdo přišli, zcela určitě nelitovali. Zhruba šedesátiminutový program přitažlivým způsobem přiblížil lidové zvyky a obyčeje na Valašsku v průběhu adventu a Vánoc.

Autor: Martin Trubač Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému