Muzejní noc v hájemství lesa

Hlavní stránka Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm Aktuální akce Muzejní noc v hájemství lesa

sobota 18. května 2019

Muzejní noc v hájemství lesa Více než 130 návštěvníků se zúčastnilo Frenštátské muzejní noci,

která se konala v pátek 17. května 2019 od 17 hodin v budově frenštátského muzea. V 17 hodin ji zahájilo pásmo pohádek loutkoherecké skupiny Divadlo babky Miládky. Děti i rodiče si pak mohli prohlédnout jednotlivé expozice, kde na ně čekala řada interaktivních úkolů. V 19 hodin proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů výtvarné soutěže Les a jeho obyvatelé. Výherci dostali hodnotné odměny. Poté program pokračoval komentovanou prohlídkou výstavy Říše prastará, mocná i zkrocená, kterou vedli autoři výstavy Zdeněk Orlita a Markéta Máchová. Závěr večera patřil melodiím jazzu, swingu atd., které zahráli v rámci projektu Swingalia Martin Galia a jeho hosté.

Autor: Martin Trubač Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019