Zahájili jsme výstavu k 100. výročí vzniku republiky

Hlavní stránka Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm Aktuální akce Zahájili jsme výstavu k 100. výročí vzniku republiky

čtvrtek 25. října 2018

Zahájili jsme výstavu k 100. výročí vzniku republiky Ve čtvrtek 25. října 2018 byla zahájena výstava TGM a 100 let od vzniku republiky.

Vernisáž uvedly tóny písně Ach, synku v podání pěveckého souboru Garrendo z frenštátského gymnázia pod vedením Mgr. Ivany Klvaňové. Poté promluvila autorka výstavy Mgr. Alena Figarová. Význam 28. října 1918 a první republiky zhodnotil Mgr. Martin Vitko z Muzea Novojičínska. Výstava, jejímž cílem je přiblížit dobu vzniku první republiky i vztahy Tomáše G. Masaryka k Frenštátu p. R., potrvá do 20. ledna 2019.

Autor: Martin Trubač Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018