Co v časopise HLASY najdete?

Hlavní stránka Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm O muzeu Hlasy Co v časopise HLASY najdete?

Dosavadní vydání od IX. až do XXX. ročníku přineslo každoročně asi na 100 stránkách řadu podnětných článků – například T. Baletky Z dějin domů ve Frenštátě p. R., příspěvky o květeně M. Sedláčkové, nářečí na Frenštátsku F. a M. Horečky, Historii poštovnictví ve Frenštátě p. R. J. Hrubiše, Pomístní názvosloví frenštátské kotliny O. Tabáška, článků R. Hasalíka o Radhošti, ukázky z písemných pramenů k historii města Frenštátu v podání K. Chobota ad. Další kapitoly informují čtenáře o novinkách vlastivědné literatury, výstavách, osobnostech, událostech z historie i ze současnosti, přetiskují archiválie k dějinám města. Časopis představuje významný pramen k dějinám Frenštátska.