28. října zdarma a letos naposledy!

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce 28. října zdarma a letos naposledy!

sobota 25. října 2014

28. října zdarma a letos naposledy! Úterý 28. října 2014 od 9.00 do 16.00 hodin
Oslava státního svátku pro děti a dospělé

Zámek v Kuníně si dovoluje pozvat veřejnost v úterý 28. října na oslavu státního svátku do interiérů a expozic zámku v Kuníně. Od 13. 00 do 16.00 hodin budou na zámku připraveny prohlídky pokojů s dětskými průvodci a dětské i dospělé návštěvníky přijme ve svých pokojích hraběnka Walburga a Otec národa František Palacký. Volně budou rovněž přístupné všechny výstavní prostory zámku včetně výstavy Po stopách Sarajeva 1914. Pro děti a dospělé zde bude nachystám historický fotoateliér.

Jedná se o poslední možnost navštívit v letošní sezóně zámek v Kuníně. Zámek bude otevřen od 9.00 hodin. Vstup do zámku je po celý den volný a bezplatný !

Srdečně děkujeme za Vaši přízeň v letošní sezóně !

Jaroslav Zezulčík
kastelán

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuality | Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému