Letní kurs interpretace staré hudby

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Letní kurs interpretace staré hudby

2. července 2017

Letní kurs interpretace staré hudby Zámek Kunín úterý 22. až neděle 27. srpna 2017
Letní kurs interpretace staré hudby znovu po roce rozezní barokní zámek v Kuníně starou, převážně barokní hudbou. Těšit se můžete na závěrečný slavnostní koncert všech účastníků o Hradozámecké noci.

Tradičně na konci prázdnin si v Kuníně dají dostaveníčko špičkoví evropští učitelé a interpreti staré hudby s profesionály, studenty a zájemci o zdokonalení v poučené interpretaci hudby. Vyučovat se bude ve všech evropských jazycích.

Na co se mohou těšit návštěvníci zámku ?

Především na neobvyklé prohlídky zámku. Vždyť třídy budou pracovat v pokojích zámku a návštěvníky přivítají vždy malou ukázkou zkoušených skladeb.

A pak také na závěrečný slavnostní koncert účastníků o Hradozámecké noci v sobotu 26. srpna od 19.30 hod. do půlnoci v pokojích zámku.

Učitelé:

Markéta Cukrová — zpěv
Davide Monti (IT/FR) — improvizace, housle
Bolette Roed (DK) — zobcová flétna
Petr Wagner — viola da gamba
Cristián Gutiérrez (CL) — loutna, barokní kytara
Aline Zylberajch (FR) — cembalo, varhany

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému