Letní kurs interpretace staré hudby

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Letní kurs interpretace staré hudby

pondělí 23. dubna 2018

Letní kurs interpretace staré hudby Zámek Kunín úterý 21. srpna až čtvrtek 30. srpna 2018
Letní kurs interpretace staré hudby znovu po roce rozezní barokní zámek v Kuníně starou, převážně barokní hudbou. Těšit se můžete na špičkové světové interprety, úvodní koncert učitelů nebo také na koncert všech účastníků o Hradozámecké noci.

Tradičně na konci prázdnin si v Kuníně dají dostaveníčko špičkoví učitelé a interpreti staré hudby s profesionály, studenty a zájemci o zdokonalení v poučené interpretaci hudby. Vyučovat se bude ve všech evropských jazycích.

Na co se mohou těšit návštěvníci zámku ?

Především na neobvyklé prohlídky zámku. Třídy budou pracovat v pokojích zámku a návštěvníky přivítají vždy malou ukázkou zkoušených skladeb.

A pak také na úvodní koncert učitelů v úterý 21. srpna nebo na koncert všech účastníků o Hradozámecké noci v sobotu 25. srpna v kostele Povýšení svatého Kříže.

Učitelé:

Markéta Cukrová — zpěv
Davide Monti (IT/FR) — housle, ansámbl, improvizace
Marta Kratochvílová — traverso
Bolette Roed (DK) — zobcová flétna
Petr Wagner — viola da gamba
Maria Christina Cleary (IE/FR) — harfa
Jan Čižmář — loutna
Cristián Gutiérrez (CL) — barokní kytara
Aline Zylberajch (FR) — cembalo
Martin Gester (FR) — cembalo, varhany, ansámbl

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému