NA 1. MÁJE O HODINU DÉLE

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce NA 1. MÁJE O HODINU DÉLE

pátek 29. dubna 2016

NA 1. MÁJE O HODINU DÉLE Návštěvní doba zámku Kunín se od neděle 1. května prodlužuje.
Až do konce září bude zámek pro veřejnost otevřen denně kromě pondělí od 9.00 do 17.00 hodin. Poslední prohlídka pokojů s průvodcem se uskuteční v 16.00 hodin.

Navštivte na den zamilovaných zámek v Kuníně, zaposlouchejte se do příběhů jeho dávných obyvatelů a prožijte romantiku tohoto dne ve starobylých zdech domu a jeho zahrad. Romantické posezení v zámecké restauraci nemůže chybět...

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému