Na 28. října zámek otevřen

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Na 28. října zámek otevřen

16. října 2016

Na 28. října zámek otevřen Pátek 28. října 2016 od 9.00 do 16.00 hodin
Na státní svátek 28. října bude zámek pro návštěvníky otevřen.

Jednu z posledních možností navštívit v letošním roce Zámek v Kuníně budou mít milovníci památek a historie na státní svátek 28. října. Vedle pokojů zámku návštěvníci spatří rovněž výstavu unikátní pozůstalosti Dědictví rodiny Schindlerů, která byla nedávno obohacena dalšími vzácnými exponátky dovezenými na zámek z biskupství v Gurku.

Podívat se do pokojůt zámku budou mít návštěvníci ještě možnost v sobotu a v neděli 29. a 30. října 2016.

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému