Růže pro paní hraběnku

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Růže pro paní hraběnku

středa 28. června 2017

Růže pro paní hraběnku Zámek Kunín čtvrtek 28. září až neděle 8. října 2017
NEJVĚTŠÍ FRORISTICKÁ VÝSTAVA NA ČESKÝCH A MORAVSKÝCH HRADECH A ZÁMCÍCH V LETOŠNÍM ROCE ! Aranžmá růží v pokojích zámku k poctě naší dobré hraběnky Walburgy.

Již tradičně v měsíci září zve zámek v Kuníně na slavnost Růže pro paní hraběnku, oslavu královny květin a nejslavnější zámecké paní hraběnky Walburgy, která milovala růže a na zámku vychovávala chudé a talentované děti.

Také letos bude historické vazby květin připravovat přední český florista Slávek Rabušic. Prohlídku celého zámku, květinových vazeb a dekorací můžete absolvovat samostatně, nebo v doprovodu průvodce. Aranžmá růží letos shlédnete vůbec poprvé ve všech pokojích zámku !

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému