Růže pro paní hraběnku

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Růže pro paní hraběnku

úterý 31. ledna 2017

Růže pro paní hraběnku Čtvrtek 28.9. až neděle 8.10.2017
Aranžmá růží v pokojích zámku k poctě naší dobré hraběnky Walburgy. Také letos bude historické vazby květin připravovat přední český florista Slávek Rabušic. Prohlídku celého zámku, květinových vazeb a dekorací můžete absolvovat samostatně, nebo v doprovodu průvodce. Aranžmá růží letos shlédnete vůbec poprvé ve všech pokojích zámku !

Již tradičně v měsíci září zve zámek v Kuníně na slavnost Růže pro paní hraběnku, oslavu královny květin a nejslavnější zámecké paní hraběnky Walburgy, která milovala růže a na zámku vychovávala chudé a talentované děti.

V zámecké restauraci „U Dobré hraběnky“ bude pro vás k černé nebo vídeňské kávě připraven tradiční sortiment vídeňských kavárenských sladkostí včetně slavného dortu Sacher. Vždyť paní hraběnka sladkosti přímo milovala...

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému