Růže pro paní hraběnku

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Růže pro paní hraběnku

sobota 21. dubna 2018

Růže pro paní hraběnku Pátek 28. září až neděle 7. října 2018
Aranžmá růží v pokojích zámku k poctě naší dobré hraběnky Marie Walburgy.

Již tradičně na přelomu měsíců září a října zve zámek v Kuníně na slavnost Růže pro paní hraběnku, oslavu královny květin a nejslavnější zámecké paní hraběnky Marie Walburgy, která milovala růže a na zámku vychovávala chudé a talentované děti.

Také letos bude historické vazby květin připravovat přední český florista Slávek Rabušic. Prohlídku celého zámku, květinových vazeb a dekorací můžete absolvovat samostatně, nebo v doprovodu průvodce.

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018