Růže pro paní hraběnku

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Růže pro paní hraběnku

23. června 2019

Růže pro paní hraběnku Sobota 28. září až neděle 6. října 2019
Největší událost sezony na zámku v Kuníně: Aranžmá růží v pokojích zámku k poctě naší dobré hraběnky Walburgy. Jedna z největších floristických akcí na českých a moravských hradech a zámcích.

Těšit se můžete na komentované prohlídky s floristou Slávkem Rabušicem, autoveterány v zámeckém parku, koncert vokálně-instrumentálního soubor Musica pro Sancta Cecilia v kostele Povýšení svatého Kříže a rovněž třeba na zajímavou výstavu "cvaků" fotografa se zbytky zraku Lubomíra Pavelčáka - Lichoočko.A také na populární zámecký fotoateliér či maňáskové divadlo pro děti, zábavné tvoření pro děti, prodej rukodělných výrobků klientů sociálně terapeutických dílen Slezské diakonie EFFATHA Nový Jičín.

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019