Růže pro paní hraběnku pokračují

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Růže pro paní hraběnku pokračují

čtvrtek 29. září 2016

Růže pro paní hraběnku pokračují Zámek v Kuníně zažil vrchol své sezóny. Na státní svátek 28. září Zámek Kunín praskal ve švech. Oblíbenou slavnost Růže pro paní hraběnku navštívilo přes 700 návštěvníků ! Slavnost však dále pokračuje.

Kdo nestihl zámek navštívit, má možnost aranžmá květin spatřit až do neděle 9. října. Aranžmá je tvořeno více než tisícovkou živých květů, především růží ale i lilií a dalších květin. Novinkou a ozdobou květinové výstavy je letos kočár pro paní hraběnku, sestavený vůbec poprvé ve Velké sále zámku.

Prohlídku zámeckých pokojů s bohatým zámeckým mobiliářem a květinovými vazbami mohou návštěvníci absolvovat samostatně anebo v doprovodu průvodců. Stále také platí, že kdo přinese na zámek růži a věnuje ji paní hraběnce, má vstupenku do zámku zdarma.

Otevřeno je denně od 9.00 do 16.00 hodin.

Foto Lenka Malinová

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému