Školní výlety na zámku Kunín

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Školní výlety na zámku Kunín

pondělí 28. ledna 2019

Školní výlety na zámku Kunín Pondělí 27. května až pátek 14. června 2019
Program pro děti MŠ a I. stupně ZŠ. Rezervace míst a informace k programu - denně mezi 9.00 - 12.00 hodinou na telefonním čísle: 606 603 393. Co vše bude na zámku Kunín pro malé výletníky připraveno?

Prohlídka zámeckých komnat:
V zámeckých komnatách na děti dýchne pohádková atmosféra doby princů a princezen. Průvodce poutavým - a pro děti srozumitelným výkladem - přiblíží život v době dávno minulé. Děti si prohlédnou zdobené jídelní soupravy a krásné poháry, zlaté empírové svícny. Nebude chybět ani zajímavá pověst.

Výstava divadelních kostýmů:
Děti na vlastní kůži okusí, jak se používají divadelní kostýmy a masky, budou mít ojedinělou šanci si samy zahrát úryvek z pohádky. V pravých divadelních kostýmech se promění i v pohádkové bytosti.

Výstava divadelních loutek a kulis:
V kulisách nejrůznějších prostředí, dozdobených rekvizitami - je výstava loutek - všech druhů, typů i velikostí. Zde se dozví jaké se používají druhy, uvidí rozdíly mezi marionetou a maňáskem, vyzkouší si, jak se loutky vodí a zjistí z čeho a jak se vyrábějí. Nepřijdou ani o divadelní kouzla a čarování.

Divadelní pohádka:
Ve Velkém sále, který v minulosti sloužil jako taneční sál, zahraje Divadýlko Mrak pohádku, která zaujme nejen malé výletníky, ale dokáže pobavit i jejich dospělý doprovod.

Opékání špekáčků:
Zámeckým kuchařem dozlatova opečené špekáčky budou lahodnou tečkou za stráveným dopolednem. Každý návštěvník našeho programu obdrží jeden voňavý, na roštu opečený špekáček s chlebem, kečupem, nebo hořčicí, který je v ceně vstupného celého programu.

Rezervace míst a informace k programu - denně mezi 9.00 - 12.00 hodinou na telefonním čísle: 606 603 393. Počet míst je omezen!!!

Video reportáž z programu školních výletů najdete na
webových stránkách regionální televize.

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019