ZÁMEK NA 1. KVĚTNA OTEVŘEN

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce ZÁMEK NA 1. KVĚTNA OTEVŘEN

úterý 28. dubna 2015

ZÁMEK NA 1. KVĚTNA OTEVŘEN Zámek v Kuníně bude na 1. máje a o následujícím víkendu otevřen. Máj je lásky čas a tak na závěr prohlídky zámku se budou moci návštěvníci zcela exkluzivně podívat také do svatebních apartmánů v půdním podkroví zámku, určenému jinak pro novomanžele a návštěvy zámku.

Zámek bude také otevřen již o hodinu déle. Prohlídky zámeckých pokojů se konají v každou celou hodinu a poslední prohlídka s průvodcem se uskuteční v 16.00 hodin.

Zároveň Vám doporučujeme navštívit nově otevřenou restauraci "U Dobré hraběnky" v přízemí zámku. Vedle vynikajícího piva Lobkowicz pro Vás zaměstnanci restaurace připraví chutné májové menu:

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému