Žerotínský zámek v Novém Jičíně

Hlavní stránka Žerotínský zámek v Novém Jičíně Aktuální akce Žerotínský zámek v Novém Jičíně

čtvrtek 14. prosince 2017

Žerotínský zámek v Novém Jičíně V prosinci 2017 byla u příležitosti 130. výročí založení Městského muzea v Novém Jičíně vydána publikace věnovaná sídle jeho současného pokračovatele - Muzea Novojičínska, příspěvkové organizace.

Slavnostní křest proběhne 26. 12. 2017 v Trámovém sále Žerotínského zámku v Novém Jičíně u příležitosti tradičního Štěpánského koncertu Komorního orchestru P. J. Vejvanovského. Na koncertě zaznějí skladby těchto autorů: P. J. Vejvanovský, A. Corelli, P. A. Locatelli, F. X. Brixi a dalších. Jako host vystoupí Oldřich Both - zpěv. Akci organizuje Beskydské divadlo ve spolupráci s Muzeem Novojičínska, příspěvkovou organizací.

Odkaz na stránky Beskydského divadla >>ZDE<<

Publikace je k dispozici k zakoupení v pokladně muzea v Žerotínském zámku v Novém Jičíně za 300,- Kč.

Autor: Radek Polách Sekce: Aktuální akce | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému

ff