11. května OTEVÍRÁME

Hlavní stránka Aktuality 11. května OTEVÍRÁME

pondělí 10. května 2021

11. května OTEVÍRÁME Obnovení návštěvnického provozu na pobočkách Muzea Novojičínska

Muzeum Novojičínska ke dni 11. 5. 2021 obnovuje provoz na svých pobočkách, kde to nařízení vlády ČR umožňuje.

Pobočky Žerotínský zámek Nový Jičín, Muzeum Frenštát pod Radhoštěm, Centrum tradičních technologií Příbor a Muzeum Šipka Štramberk budou ke dni 11.5. 2021 otevřeny s omezením vycházejícím z platných nařízení vlády.

Omezení počtu návštěvníků na plochu expozice je stanoveno na 1 návštěvníka 15 m2.

Pro návštěvníky platí povinnost dezinfikovat si ruce při vstupu do muzea, dodržovat rozestupy minimálně 2 m a mít po celou dobu prohlídky vnitřních prostor muzea ochranné prostředky zakrývající ústa a nos.

Zámek Kunín a zámek Nová Horka zůstávají uzavřeny do doby, kdy budou umožněny hromadné prohlídky.

Pobočky Hodslavice a Klimkovice zůstávají uzavřeny.

Autor: Pavel Janek Sekce: Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021