Beseda nad knížkou "PROPAST"

Hlavní stránka Aktuality Beseda nad knížkou "PROPAST"

středa 26. února 2020

Beseda nad knížkou "PROPAST" čtvrtek 27. 2. 2020
Trámový sál Žerotínského zámku v Novém Jičíně

Beseda nad knížkou "PROPAST"

Pojďte se s námi vydat na malý dobrodružný výlet do jeskynních chodeb s dětskými hrdiny Jirkou a Štěpánkou...

Zveme vás na setkání u knížky Propast (Lenka Juráčková, nakladatelství Paseka) ve čtvrtek 27. 2., začínáme v 16 hodin v Trámovém sále Žerotínského zámku. Zjistíme, jakými dávnými legendami je opředena i čím je výjimečná Hranická propast a jaké kouzelné účinky má vzácná kapradina Jelení jazyk. Nakonec pomůžeme najít Štěpánce jejího ztraceného brášku a vrátit se zpátky do roku 1913.

Čeká vás také tvoření z barevného papíru. Jak si tajemný Jelení jazyk představujete vy?

Autor: Radek Polách Sekce: Aktuality | Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020