Muzeum z domova

Hlavní stránka Aktuality Muzeum z domova

pondělí 26. října 2020

Muzeum z domova Protože jsou muzea pro návštěvníky uzavřena, připravili jsme pro vás MUZEUM Z DOMOVA, které stále doplňujeme.

Přímý odkaz na záložku MUZEUM Z DOMOVA https://www.muzeumnj.cz/centrum-tradicnich-technologii-pribor/muzeum-z-domova/

Muzea jsou totiž kulturně-paměťové instituce ve službách společnosti a jejich posláním je mimo jiné inspirace a opora poznáním minulosti. Zpřístupnili jsme proto na našich stránkách odkaz, na kterém se budete moci i z bezpečí vašeho domova seznámit s výstupy příborské pobočky Muzea Novojičínska (CETRAT Příbor). Jedná se nejen o výstavy, ale i různé podněty a zajímavosti. Aby zájemci o staré rukodělné technologie a přírodní materiály měli přístup ke studijním podkladům, rozhodli jsme se v PDF také zdarma zpřístupnit publikaci „Kopřiva. Plevel, který šatil.“

Autor: Monika Chromečková Sekce: Aktuální akce | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020