Otevíráme Muzeum Novojičínska veřejnosti od čtvrtka 3.12.

Hlavní stránka Aktuality Otevíráme Muzeum Novojičínska veřejnosti od čtvrtka 3.12.

úterý 1. prosince 2020

Otevíráme Muzeum Novojičínska veřejnosti od čtvrtka 3.12. Po nucené pauze se ve čtvrtek opět otevírají naše muzea navštěvníkům. V souvislosti s opatřením Ministerstva zdravotnictví systému PES vám oznamujeme, že po dobu platnosti vyhlášeného stupně 2 a 3 bude provoz muzea a jeho poboček částečně omezen. Počet návštěvníků v expozicích bude regulován dle stupně PES. U vchodu do každé z naších poboček bude informační cedule o maximálním počtu návstěvníků v expozicích v dané chvíli. U pokladen se dozvíte, zda je kapacita naplněna.

Zámek Kunín a Zámek Nová Horka zůstávají v mimosezonním režimu.
Je nám líto za omezující opatření,  ale mimojiné je pro nás prioritou vytvořit v muzeu bezpečné prostředí Vám návštěvníkům a také našim zaměstnancům. Proto se snažíme přistupovat k otázce ochrany Vašeho zdraví s maximální péčí. Doufáme v brzké zlepšení situace. Ještě to musíme všichni chvíli vydržet.

Vaše Muzeum Novojičínska

Autor: Karel Kita Sekce: Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021