Otevřeli jsme komnaty zámku Kunín

Hlavní stránka Aktuality Otevřeli jsme komnaty zámku Kunín

31. května 2020

Otevřeli jsme komnaty zámku Kunín V sobotu 30. května jsme otevřeli zámek v Kuníně. Až do konce října budeme mít otevřeno denně kromě pondělí. Prohlídky pokojů s průvodcem se konají každou celou hodinu, o sobotách a nedělích každou půlhodinu. Poslední prohlídky v jsou 16.00 hodin. Zveme všechny k návštěvě a těšíme se na Vás. Vzhledem k opatřením proti šíření viru COVID 19 je maximální počet návštěvníků ve skupině je omezen na 10 osob.

Autor: Karel Kita Sekce: Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020