(ZRUŠENO) Labyrint světa

Hlavní stránka Aktuality (ZRUŠENO) Labyrint světa

sobota 3. října 2020

(ZRUŠENO) Labyrint světa Divadelní představení vyprávěné za pomoci loutek a kulisy, která je obrazem labyrintu. Na motivy Jana Ámose Komenského upravil Vítězslav Marčík. Jedna velká krabice a spoustu kufrů. Co se v nich asi skrývá? Mnoho příběhů a zážitků, přitom jen jeden herec. Víťa Marčík žije každým momentem, aby publiku sdělil své poselství. Stejně jako Amos Komenský ve své knize.

Představení se odehraje 22.10. 2020 v 17:00 hodin v Žerotínském zámku v Novém Jičíně.

Představení je součástí otevření výstavy Pouť Jana Amose Komenského životem, Moravou, Čechami a Evropou (1592 – 1670) – doplněno akvarely J. E. Wocela připomínající 350. výročí úmrtí Jana Amose Komenského.

Rezervace míst na emailu: eva.sulovska@muzeumnj.cz nebo na telefonu: 724 124 000

Autor: Pavel Janek Sekce: Aktuální akce | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020