Pořad pro školy "Vánoce za starých časů"

Hlavní stránka Centrum tradičních technologií Příbor Aktuální akce Pořad pro školy "Vánoce za starých časů"

pátek 6. prosince 2019

Pořad pro školy "Vánoce za starých časů" 3. 12. - 19. 12. 2019

V muzeu právě probíhá interaktivní program pro objednané základní a mateřské školy tematicky zaměřený na období Vánoc. Komponovaný pořad se věnuje vánočnímu a zimnímu času. Vyprávění o tradicích a životě nejen dospělých, ale zejména dětí během zimního období v minulosti, je doplněno praktickými ukázkami (s možností vyzkoušet si) tradiční činnosti spjaté s tímto časem.

Fotografie Petra Vidomusová

Za pečivo děkujeme Pekárně Lomná, spol. s.r.o. http://www.lomna.cz/

Autor: Monika Chromečková Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020