Setkání betlemářů v Příboře. Fotografické ohlédnutí za minulými ročníky.

Hlavní stránka Centrum tradičních technologií Příbor Aktuální akce Setkání betlemářů v Příboře. Fotografické ohlédnutí za minulými ročníky.

sobota 19. prosince 2020

Setkání betlemářů v Příboře. Fotografické ohlédnutí za minulými ročníky. Prosinec 2020

V letošním roce se měl uskutečnit v Centru tradičních technologií v Příboře (pobočka Muzea Novojičínska) již sedmý ročník tvůrčího setkání řezbářů betlemářů. Protože není možné tuto již tradiční akci zrealizovat, zveřejnili jsme na našem YouTube kanálu ohlédnutí za minulými ročníky. Součástí je i krátké představení betlemářů, kteří k nám pravidelně jezdí. Přejeme jim hodně tvůrčích sil v roce 2021.

Video na YouTube https://youtu.be/x6eltIFf78Q

Betlemáři: Metoděj Beran, Klement Brokeš, Ivan Hejtmánek, Karel Chovanec, Otmar Kantor, Kamil Kopřiva, Jaromír Kostelník, Rudolf Kowalczyk, Zdeněk Matyáš, Oldřich Unar, Milan Žlebčík.

Autor: Monika Chromečková Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021