Vstup do muzea do konce října zdarma

Hlavní stránka Centrum tradičních technologií Příbor Aktuální akce Vstup do muzea do konce října zdarma

úterý 6. října 2020

Vstup do muzea do konce října zdarma Ačkoliv v důsledku nových protipandemických opatření byly zrušeny všechny říjnové muzejní akce a Příborská muzejní škola pro seniory přešla do online režimu, Centrum tradičních technologií v Příboře zůstává pro návštěvníky stále otevřeno.

V rámci projektu "Objevuj Moravskoslezský kraj zdarma" můžete naše muzeum navštívit zcela bezplatně. Pokocháte se krásou paličkovaných krajek (výstava "Rok v krajce") a seznámíte se v novém experimentáriu s mnohými rukodělnými technikami.
Těšíme se na vás.
Vstup do muzea až do konce října zdarma!!!
Otevřeno: úterý - čtvrtek 8.00 - 16.00; sobota 9.00 - 17.000

Autor: Monika Chromečková Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020