Hlasy

Hlavní stránka Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm O muzeu Hlasy

HLASY - vlastivědný časopis Frenštátska, jak zní podtitul periodika, navázal v roce 1992 v názvu a v číselné řadě na obdobně pojmenovaný časopis muzea z let 1954 až 1962.
V letech 1992 – 2000 ho pod názvem Hlasy muzea a archivu ve Frenštátě pod Radhoštěm vydávala Muzejní a vlastivědná společnost ve Frenštátě pod Radhoštěm za spoluúčasti Okresního vlastivědného muzea v Novém Jičíně – Muzea ve Frenštátě pod Radhoštěm a Okresního archivu v Novém Jičíně. Od roku 2001 po změně názvu na Hlasy muzea ve Frenštátě pod Radhoštěm se na jeho vydávání spolupodílela Muzejní a vlastivědná společnost ve Frenštátě pod Radhoštěm a Okresní vlastivědné muzeum v Novém Jičíně (Muzeum Novojičínska, p. o.) – Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm. Od roku 2006 do současnosti časopis vydává Muzeum Novojičínska, p. o – Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm. Od počátku přispívá finančně na vydávání časopisu město Frenštát p. R.


Muzejní zajímavosti!

Městské opevnění a boje o NJGalerie osobností města Nového JičínaMehofferLev oděný v purpuruMuž tisíce trikůHrad a panství Starý Jičín
Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

Jak k nám?

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2013-2020, Muzeum Novojičínska (v2)