Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: Investiční a provozní technik

Základní pracoviště:
Žerotínský zámek v Novém Jičíně, 28. října 51/12, 741 11 Nový Jičín

Náplň práce:
- zajišťování a koordinace přípravy a realizace investic, zpracování investičních záměrů, koordinace finančního zajišťování investic a projektové, technické, provozní a organizační přípravy
- zpracovávání návrhů investičních plánů
- příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce
- provádění dozoru při investičních akcích
- podílení se na řešení majetkoprávních vztahů podle investičních záměrů a technickoekonomických požadavků na zpracovávání rozpočtů a plánů nákladů na přípravné a projektové práce
- podílení se na zajišťování a koordinaci stavebních řízení investic

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání případně středoškolské s maturitou s dlouhodobou praxí
- dobré komunikační a organizační schopnosti, profesionální vystupování
- schopnost samostatné i týmové tvůrčí činnosti
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, pečlivost, pracovní nasazení, ochota učit se novému, vstřícnost
- znalost problematiky veřejných zakázek předností
- práce s PC na vyšší uživatelské úrovni; zejména práce s Excelem
- trestní, občanská a morální bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita

Pracovní doba:
40 hodin/týden

Platové zařazení:
Podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Nástup:
dle dohody Písemnou žádost se strukturovaným životopisem a kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání je nutné doručit nejpozději do 31.1.2022 na adresu:

Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace 28. října 51/12 741 11 Nový Jičín
nebo na e-mail: sekretariat@muzeumnj.cz.

Zájemci budou následně informováni ohledně termínu případného osobního pohovoru.