Požadavky:

  • středoškolské, popř. vysokoškolské vzdělání
  • praxe v oboru vítána
  • organizační schopnosti, systematičnost
  • dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování a projev
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • znalost práce s PC (MS Office, Word, Excel)
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • časová flexibilita, vysoká míra sebeovládání a odolnost vůči stresu
  • pečlivost, pracovní nasazení, ochota učit se novému, vstřícnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • organizace a koordinace realizace výstavních projektů a akcí Muzea Novojičínska
  • administrativní podpora projektů včetně organizace schůzek realizačního týmu
  • přípravy harmonogramů realizace výstav a akcí muzea (např. jarmark, muzejní noc) dohled nad jejich plněním
  • spolupráce na přípravě a dodržování přiděleného rozpočtu výstavy
  • příprava krátkodobého i dlouhodobého výstavního a dramaturgického plánu Muzea Novojičínska společně s jednotlivými odděleními
  • součinnost při jednání s partnery výstavy a sjednávání podmínek se spolupracujícími institucemi či orgány
  • oslovení a jednání s dodavateli, příprava podkladů pro objednávky či zadávací dokumentace pro výběrová řízení, nezbytná koordinace při uzavírání smluv (pojištění, transport, stavba výstavního fundusu, osvětlení, výstavní grafika apod.)
  • organizace a koordinace instalace a deinstalace výstav, včetně exponátů a výstavního fundusu, plnění koordinační role
  • kontrola prací dodavatelů a řešení případných reklamací

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek
  • práce v inspirativním prostředí a spolupráce s různorodými profesemi
  • možnost podílet se na tvorbě a realizaci kulturního programu s mezioborovým přesahem v rámci muzea s širokým tematickým zaměřením v prostoru Novojičínska
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, stravenky)

Předpokládaný nástup:

Nástup možný od 1. 8. 2022

sto výkonu práce:

Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace Nový Jičín

Žerotínský zámek Nový Jičín

Platové poměry:

Dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Email pro elektronické zasílání přihlášek:

sekretariat@muzeumnj.cz

(Předmět: Výběrové řízení –  produkční)

Písemnou žádost včetně všech povinných součástí přihlášky lze zaslat rovněž na adresu: Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace, 28. října 51/12, 741 01 Nový Jičín

Součástí přihlášky musí být:

Strukturovaný životopis s uvedením vzdělání, zkušeností a praxe

Kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Termín podání přihlášky: do 15. 7. 2022

Zájemci budou následně informováni o případném termínu osobního pohovoru. Výběrové řízení se bude řídit zásadami ochrany osobních údajů GDPR.