Provozář

Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa pro pracoviětě Zámek Nová Horka:  provozář

Požadavky:

- středoškolské vzdělání, popř. vyučení v technickém oboru

- fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let

- bezúhonnost

- flexibilita, přesnost a spolehlivost

- komunikační a organizační schopnosti vítány

- elektrikářské zkoušky vítány

- řidičské oprávnění výhodou

- dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

- údržbářské práce na objektu Zámku Nová Horka

- zahradnické práce s motorovou sekačkou (rider Husqvarna),

   s motorovou pilou na ořez keřů a  motorovým vyžínačem

- zajištění vytápění v období říjen - duben

- kontrola a ostraha objektu

- dohled nad prováděním dílčích prací v rámci obnovy areálu

- měření stavů energií

- dohled nad prováděním revizí a kontrol

- práce se sněžnou frézou

- výpomoc na pobočkách Muzea Novojičínska, p. o., při stěhování a údržbě

Místo výkonu práce:  Zámek Nová Horka

Platové poměry:

Podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Předpokládaný nástup: Nástup možný ihned

Email pro elektronické zasílání přihlášek:

sekretariat@muzeumnj.cz

(Předmět: Výběrové řízení –  provozář)

Písemnou žádost včetně všech povinných součástí přihlášky lze zaslat rovněž na adresu: Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace, 28. října 51/12, 741 01 Nový Jičín

Zájemci budou následně informováni ohledně o termínu osobního pohovoru.