Mezisvěty, aneb kde se naše tvorba stýká

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Mezisvěty, aneb kde se naše tvorba stýká

pondělí 12. července 2021

Mezisvěty, aneb kde se naše tvorba stýká Neděle 18. července 2021 od 13.00 hodin
Každý člověk, ale úplně každý, je schopen výtvořit výtvarné dílo, které je hodno vystavit. Spolu s Rosanou a Russellem de Montfort, anglicko-českým párem výtvarníků, se pokusíte namalovat svůj svět. Workshop je určen komukoli, kdo se chce zapojit do kolektivní snahy vyvořit platformu, kde se všechny naše světy stýkají v neutrálním, mírumilovném poli, bez předsudků a posuzování. Naučíte se během krátké doby zacházet s barvami, porozumíte kompozici a vyberete svůj námět, který svou vlastní technikou vyjádříte. Konečným dílem bude obraz, který bude hoden jakékoli zdi, k čemuž Vám tato dvojce napomůže.

Přidejte se k nám a ukažte sami sobě, co umíte a o čem jste třeba vůbec nevěděli!

S sebou si vezměte plátno, štětce, špachtle či jiné náčiní, hadřík, kelímek a akrylové barvy.

Těšíme se na Vás!

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021