Růže pro paní hraběnku

Hlavní stránka Zámek Kunín Aktuální akce Růže pro paní hraběnku

pátek 7. srpna 2020

Růže pro paní hraběnku Sobota 26. září až neděle 4. října 2020
Největší událost sezony na zámku v Kuníně: Aranžmá růží v pokojích zámku k poctě naší dobré hraběnky Walburgy. Jedna z největších floristických akcí na českých a moravských hradech a zámcích letošní sezony.

Tématem letošní slavnosti je pocta rodině Harrachů. Výstava navazuje na výsledek práce účastníků celostátního semináře floristů pod vedením Slávka Rabušice. Těšit se můžete mimo jiné na komentované prohlídky s floristou Slávkem Rabušicem.

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020