Otevírací doba

Hlavní stránka Zámek Kunín Otevírací doba

Zámek bude od 30. května otevřen denně kromě pondělí od 9.00 do 17.00 hodin. Prohlídky pokojů s průvodcem se budou konat  každou celou hodinu, o sobotách a nedělích každou půlhodinu. Poslední prohlídka v 16.00 hodin.

Maximální počet návštěvníků ve skupině je omezen na 10 osob. Prosíme návštěníky, aby dbali na Podmínky návštěvního provozu na památkovém objektu Zámek Kunín. Děkujeme.

 

Vstupné:

Základní 110,- Kč

Snížené (děti, studenti, senioři) 70,- Kč

Rodinné 250,- Kč

 

 

 

                                                                                                                                                                                      

Svatební fotovstupenka:

Fotografování a filmování svatebního obřadu ve Velkém sále zámku, kde se obřad uskutečňuje, a na Velkém schodišti je povoleno a není Správou zámku zpoplatněno.

Fotografování v jiných zámeckých pokojích je možné za poplatek 1000,- Kč a počet osob je omezen na 10 svatebčanů. Doba fotografování je cca 45 minut. Poplatek bude uhrazen v návštěvnické pokladně v hotovosti oproti vydání fotovstupenky. Fotografování v jiných zámeckých pokojích je umožněno jak párům sezdaným na zámku v Kuníně, tak párům zde nesezdaným po předchozí dohodě se Správou zámku.

 

Prohlídku pro organizované skupiny uskutečnit je možné uskutečnit po předchozí dohodě se správou zámku rovněž mimo otevírací dobu  (viz KONTAKT).

 

 

 


Muzejní zajímavosti!

Městské opevnění a boje o NJGalerie osobností města Nového JičínaMehofferLev oděný v purpuruMuž tisíce trikůHrad a panství Starý Jičín
Propagační tiskovinaTramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

Jak k nám?

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

© 2013-2020, Muzeum Novojičínska (v2)