Svatební obřady - informace pro snoubence

Hlavní stránka Zámek Kunín Život na zámku Svatební obřady

Zámek v Kuníně náleží k nejcennějším barokním zámkům celé Moravy, ve kterém jsou instalovány původní historické sbírky nedozírné hodnoty. Zámek patří k turisticky nejnavštěvovanějším objektům regionu. V době konání svatebních obřadů se turistický provoz zámku omezujeje. Svatební obřad se koná v nejatraktivnějších a historicky nejcennějších prostorách zámku. Ke svatební obřadům je možno využít také kuželnu nebo zámecký park.

Informace poskytne:
Obecní úřad Kunín
tel.: 556/731 046, - tel., fax: 556/749326,
e:mail - evidence@kunin.cz

Svatební fotovstupenka:

Fotografování a filmování svatebního obřadu ve Velkém sále zámku, kde se obřad uskutečňuje, a na Velkém schodišti je povoleno a není Správou zámku zpoplatněno.

Fotografování v jiných zámeckých pokojích je možné za poplatek 1000,- Kč a počet osob je omezen na 10 svatebčanů. Doba fotografování je max. 45 minut. Poplatek bude uhrazen v návštěvnické pokladně v hotovosti oproti vydání fotovstupenky. Fotografování v jiných zámeckých pokojích je umožněno jak párům sezdaným na zámku v Kuníně, tak párům zde nesezdaným po předchozí dohodě se Správou zámku.

 


 

 


Muzejní zajímavosti!

Městské opevnění a boje o NJGalerie osobností města Nového JičínaMehofferLev oděný v purpuruMuž tisíce trikůHrad a panství Starý Jičín
Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

Jak k nám?

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2013-2020, Muzeum Novojičínska (v2)