1. června OTEVÍRÁME Zámek Nová Horka

Hlavní stránka Zámek Nová Horka Aktuální informace 1. června OTEVÍRÁME Zámek Nová Horka

pátek 28. května 2021

1. června OTEVÍRÁME Zámek Nová Horka Obnovení návštěvnického provozu v Zámku Nová Horka.

Muzeum Novojičínska ke dni 1. 6. 2021 obnovuje provoz na svých zámeckých pobočkách, kde to nařízení vlády ČR umožňuje.

Zámek Nová Horka bude ke dni 1. 6. 2021 otevřen s omezením vycházejícím z platných nařízení vlády.

Omezení počtu návštěvníků na plochu expozice je stanoveno na 1 návštěvníka 15 m2.

Budou moci být prováděny skupinové prohlídky do 10 osob bez omezení. Do počtu 30 osob bude muset být splněna jedna z následujících podmínek: absolvování PCR testu v posledních 7 dnech, absolvování POC testu v posledních 72 hodinách, mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní, mít alespoň 22 dnů po první dávce vakcíny, přičemž mezi podáním první a druhé dávky nesmí uplynout víc, než 90 dnů a od té druhé dávky více než 9 měsíců, u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní, ale ne více, než 9 měsíců.

Pro návštěvníky platí povinnost dezinfikovat si ruce při vstupu do muzea, dodržovat rozestupy minimálně 2 m a mít po celou dobu prohlídky vnitřních prostor muzea ochranné prostředky zakrývající ústa a nos.

Autor: Pavel Janek Sekce: Aktuální informace   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021